stadtraum Systems Sp. z o.o.

stadtraum Systems stadtraum Systems (dawniej Cale Polska) od niemal 20 dostarcza na polski rynek w parkomaty Cale, które od 2019 r. produkowane są pod marką Flowbird. Oferowane przez nas produkty są wynikiem ponad 6 dekad gromadzenia doświadczeń, współpracy z klientami oraz nieustannych prac badawczo-rozwojowych firmy CALE. Cała działalność producenta urządzeń koncentrowała się od początku na automatach parkingowych, co pozwoliło uzyskać rzadko spotykany poziom specjalizacji i bogatą bazę know-how.

Oferujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie i niezawodne w każdych warunkach automaty biletowe do zastosowań zewnętrznych. Produkty Cale / Flowbird to przede wszystkim parkomaty przeznaczone do obsługi płatnych miejsc postojowych w strefach płatnego parkowania i na parkingach prywatnych.

Parkomaty mogą być wykorzystane również do pobierania innych opłat, np. targowych, oraz sprzedaży dowolnych biletów. stadtraum Systems prowadzi kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń Cale i Flowbird, a także zapewnia dostęp online do usługi Cale WebOffice, pozwalającej zdalnie monitorować, zarządzać a nawet programować parkomaty.