CWT Touch

CWT Touch to specjalna wersja najnowszego automatu CWT Compact, skonfigurowana głównie z myślą o płatnościach elektronicznych, systemach bezbiletowych oraz zastosowaniach w informacji miejskiej. Urządzenie wyposażono w kolorowy ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem, zapewniający wygodną obsługę i dostęp do treści multimedialnych. Podobnie jak wersja podstawowa, CWT Touch posiada sprawdzoną i wytrzymałą konstrukcję oraz wydajny i energooszczędny układ elektroniczny.

Parkomat CWT Touch
Parkomat CWT Touch - pobierz folder

Więcej niż parkomat

  • Ekologiczny i samowystarczalny
  • Trwały i niezawodny
  • Łatwa obsługa, bezpieczne płatności
  • Kolorowy ekran dotykowy, funkcja infokiosku
  • Zdalny dostęp, elastyczność i integracja systemów

Ekologiczny i samowystarczalny

CWT Touch korzysta wyłącznie z energii słonecznej. Standardowo źródłem zasilania jest panel słoneczny umieszczony w dachu urządzenia lub obrotowy moduł solarny o zwiększonej mocy, wyposażony dodatkowo w antenę (moduł Top-Hat 360). Układ zasilania jest jeszcze wydajniejszy dzięki nowej płycie głównej, która ogranicza pobór prądu o 20% w stosunku do poprzedniej platformy. Autonomiczne zasilanie to większa swoboda przy wyborze lokalizacji i brak kłopotliwych przyłączy. Wpływ na środowisko jest minimalny również dzięki temu, że CWT jest w 99% poddawane recyklingowi.

Trwały, niezawodny i elastyczny

CWT Touch posiada solidną, dwuczęściową obudowę z lakierowanej stali nierdzewnej. Konstrukcja łączy w sobie estetykę z trwałością i bezpieczeństwem. Jest odporna na akty wandalizmu i działanie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Automat wyposażono w czujniki monitorujące stan urządzenia, a wymienna, samozamykająca się kaseta na monety chroniona jest przez system zamków i pancerny skarbiec. Najwyższe standardy jakościowe zapewniają niezawodność i długą żywotność terminali CWT.

Modularna konstrukcja CWT pozwala na łatwą rozbudowę urządzenia o dodatkowe podzespoły, które rozszerzają jego funkcjonalność.

CWT: terminal płatniczy i informacyjny

Obsługa CWT Touch odbywa się za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 9”, co pozwoliło zrezygnować z umieszczania klawiatury i przycisków funkcyjnych na panelu urządzenia. Specjalnie zaprojektowany, wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia dokonywanie transakcji. W trakcie obsługi, na ekranie wyświetlane są wyczerpujące informacje o zasadach parkowania oraz komunikaty i symbole. Duży wyświetlacz, wydajny procesor i elastyczne oprogramowanie pozwalają na wykorzystanie CWT jako infoterminala. Urządzenie obsługuje tekst, grafikę i zdjęcia, jak również odtwarza pliki dźwiękowe i sekwencje video. Terminal znajduje zastosowanie np. w informacji miejskiej, turystycznej albo dotyczącej wydzielonych obiektów w otoczeniu parkingu.

Standardowo CWT Touch oferuje możliwość wnoszenia opłat różnymi kartami kredytowymi i płatniczymi, w tym również zbliżeniowymi. Bezpieczne i szybkie transakcje w trybie online monitorowane są przez system CALE WebOffice, dzięki czemu urządzenie świetnie sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań płatności samoobsługowych. Po wyposażeniu terminala w opcjonalny czytnik monet można oczywiście rozszerzyć możliwości CWT Touch o obsługę płatności gotówkowych.