CWT Compact

CALE WebTerminal w najnowszej wersji to sprawdzona i wytrzymała konstrukcja typu Compact i nowy, wydajny układ elektroniczny, który pozwala w jeszcze bardziej efektywny sposób wykorzystać zalety urządzenia: płatności kartami, duży, kolorowy ekran, programowalne przyciski dotykowe, szybka drukarka biletów oraz rozbudowane możliwości komunikacyjne. CWT mogą działać w sieci, pod kontrolą aplikacji CWO czyli zaawansowanego systemu zdalnego zarządzania i nadzoru z dostępem do danych z parkomatów

Parkomat Cale WebTerminal Compact
Parkomat CWT Compact - pobierz folder

Więcej niż parkomat

  • Ekologiczny i samowystarczalny
  • Trwały i niezawodny
  • Łatwa obsługa, bezpieczne płatności
  • Elastyczność i integracja systemów
  • Zdalny dostęp

Ekologiczny i samowystarczalny

CWT Compact korzysta wyłącznie z energii słonecznej. Standardowo źródłem zasilania jest panel solarny umieszczony w dachu urządzenia. Układ zasilania jest jeszcze wydajniejszy dzięki nowej płycie głównej, która ogranicza pobór prądu o 20% w stosunku do poprzedniej platformy. Autonomiczne zasilanie to większa swoboda przy wyborze lokalizacji i brak kłopotliwych przyłączy. Wpływ na środowisko jest minimalny również dzięki temu, że CWT jest w 99% poddawane recyklingowi.

Trwały i niezawodny

CWT Compact posiada solidną, dwuczęściową obudowę z lakierowanej stali nierdzewnej. Konstrukcja łączy w sobie estetykę z trwałością i bezpieczeństwem. Jest odporna na akty wandalizmu i działanie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Automat wyposażono w czujniki monitorujące stan urządzenia, a wymienna, samozamykająca się kaseta na monety chroniona jest przez system zamków i pancerny skarbiec. Najwyższe standardy jakościowe zapewniają niezawodność i długą żywotność terminali CWT.

Parkomat Cale WebTerminal Compact Parkomat Cale WebTerminal Compact

Łatwa obsługa, bezpieczne płatności

Automat posiada wyjątkowo przyjazny dla użytkownika interfejs. Dużyekran pozwala wyświetlać nie tylko wyczerpujące informacje o zasadach parkowania oraz komunikaty, ale również grafikę i zdjęcia, a nawet odtwarzać sekwencje video. Dzięki programowalnym przyciskom piezoelektrycznym wybór różnych opcji i taryf jest szybki i łatwy.

Oprócz płatności monetami CWT oferuje możliwość wnoszenia opłat różnymi kartami kredytowymi i płatniczymi, w tym również zbliżeniowymi. Bezpieczne i szybkie transakcje w trybie online monitorowane są przez system CALE WebOffice, dzięki czemu urządzenie świetnie sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań płatności samoobsługowych.

Efektywne zarządzanie przez internet

Parkomat CWT Compact gromadzi wszystkie dane o transakcjach, operacjach serwisowych i informacje pochodzące z systemu wewnętrznych czujników, zapisując je w pamięci trwałej. Nośnikiem danych jest karta pamięci o standardzie przemysłowym. Dane z urządzeń mogą być przekazywane poprzez sieć LAN lub bezprzewodowo.

Dwustronna komunikacja pozwala na zdalne programowanie, aktualizacje i monitorowanie stanu urządzeń, jak również analizę danych statystycznych. Dostęp do danych zapewnia administratorowi aplikacja sieciowa Cale WebOffice. Nie ma konieczności instalowania specjalnego oprogramowania ani utrzymywania bazy danych. Do korzystania z usługi wystarczy dowolny komputer z dostępem do Internetu.

Odpowiednio skonfigurowana usługa pozwala przesyłać meldunki o ewentualnych zakłóceniach bezpośrednio na e-mail czy telefon serwisanta.