Aktualności

21.10.2013

Kolejna duża dostawa CWT Compact - Tomaszów Mazowiecki

69 sztuk najnowszych parkomatów firmy CALE stanęło w październiku na ulicach Tomaszowa Mazowieckiego. Strefę Płatnego Parkowania wyposażyła w urządzenia CWT Compact spółka Projekt Parking, będąca partnerem CALE Polska.

Oprócz standardowych funkcji i wyposażenia automaty posiadają klawiaturę alfanumeryczną, która służy do wprowadzania numerów rejestracyjnych samochodów w trakcie zakupu biletu. Numer drukowany jest na bilecie parkingowym, dzięku czemu eliminuje się możliwość odsprzedawania biletu kolejnej osobie, co jest dość częstym zjawiskiem w strefach parkingowych.

Wszystkie parkomaty są monitorowane i zarządzane przez system Cale WebOffice, czyli aplikację internetową, która pozwala pracownikom biura SPP i zarządcom parkingu nadzorować pracę parkomatów, otrzymywać informacje serwisowe i alerty, a nawet zdalnie programować Baza danych utrzymywana jest w "chmurze". System zapewnia najwyższe bezpieczeństwo danych i operacji, utrzymuje kopie zapasowe oraz dostarcza zawcze najnowszą wersję aplikacji bez konieczności korzystania z dodatkowego serwisu i kłopotliwych aktualizacji.

powrót...